UÇAKLI FETHİYE ANTALYA TURU

THY İLE 4 GECE 5 GÜN

Arkadaşlarınızla Paylaşın

UÇAKLI FETHİYE ANTALYA TURU

THY İLE GİDİŞ - DÖNÜŞ 
4 GECE 5 GÜN 
 
 12 TAKSİT İMKANI


1.Gün. (Saklıkent – Ölüdeniz )

Değerli konuklarımız saat 08:25’ te İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkacak olan Antalya uçağına biniş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Antalya Havalimanı’na iniyor ve bizleri bekleyen rehberimiz ve otobüsümüzle buluşuyoruz. Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu’na gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası, 1996 yılında Milli Park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Serbest zamanımız sonrasında Saklıkent’e veda edip Fethiye İlçesi’nde bulunan Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce Kız Koyu’nu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Uçak içi ikramlar ile alınacaktır.

Öğle yemeği: Saklıkent Gorge Club Restoran’da ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

 

2. Gün. (Ekstra 12 Adalar Tekne Turu – Ekstra Safari Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız kendilerine sunulan ekstra 12 Adalar tekne turuna veya ekstra safari turuna katılabilirler. Bu turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz ise otelde vakit geçirebilir, otelin sahip olduğu havuz vb. aktivitelerden faydalanabilirler.

 

Ekstra 12 Adalar Tekne Turu:

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün güneşin, denizin ve sessizliğin tadını çıkaracağımız teknemize hareket ediyoruz. Fethiye Kordon’dan bineceğimiz teknemiz ile Fethiye Körfezi’ne açılarak birbirinden güzel koylarında serbest zaman vereceğiz. Kızılada’da ve Yassıca Ada’lar da vereceğimiz yüzme molalarında kıyıdan da denize girebilirsiniz. Akvaryum ve Göcek Adası’nda vereceğimiz molalarımızın ardından Kordon’a geri dönüyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra Safari Turu:

Değerli konuklarımız; otelimize gelen jeep veya minibüs tarzı özel tasarlanmış safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan safari turumuzda Yaka Park’a gidiyoruz. Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hâkim olduğu bölgede öğle yemeğimizi alıyoruz. Yaka Park’ta geçireceğimiz keyifli zaman sonrası son durağımız olan Saklıkent’e geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

Tekneler;160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle yemeği: ( Tavuk Izgara, Makarna, Pilav, Salata – Fiyata dahildir.)

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir

 

3.Gün. (Kalkan – Kekova Tekne Turu –  Batık Şehir – Olympos Sahili)

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Teknelerin müsaitliğine göre; Üçağız veya Çayağzı Limanından hareket edecek olan teknemiz ile Kekova – Batık kent turumuza başlıyoruz. Sular altında kalmış batık şehrin kalıntılarını göreceğimiz bu turumuzda Kekova’nın en güzel koylarında yüzme molası vereceğiz. Tekne turumuzu tamamlayıp limana yanaşıyor ve Antik Çağda Antalya’nın en önemli 2. Liman kenti olan Olympos’a hareket ediyoruz. Kentin günümüze ulaşmış kalıntılarının çoğu orman içinde ağaç ve çalılarla örtülü olup Helenistik, Roma, Bizans dönemlerine aittir. Tarihi yapıların arasında geçerek Caretta Carettaların yumurta bıraktığı muhteşem kumsalı ve pek çok bitkinin yaşadığı sahil kumulları ile ünlü Çıralı’ya ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu sürede sahilde denize girebilirler. Verilen serbest zamanın sonunda Olympos’tan ayrılıyor Finike, Kemer üzerinden Antalya’da ki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Kekova veya Üçağız’da alınacaktır.

Konaklama Oteli: Antalya veya Adrasan Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 

4.Gün. ( Ekstra Adrasan Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dileyen misafirlerimizle Adrasan sahiline gidiyoruz. Burada bizi bekleyen teknemiz ile ekstra Adrasan Tekne turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda Akdeniz’in birbirinden güzel koylarında Akseki Koyu, Sazak Koyu, Ceneviz Koyu ve Korsan Koyu’nda yüzme molaları vereceğiz. Tekne turumuzu tamamlayıp günün sonunda Antalya’da ki otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Adrasan Tekne TuruAkseki koyu, Sazak koyu, Ceneviz koyu, Korsan koyu vb.

Tekne Detayları: 70 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle yemeği: Ekstra tura dahil olarak teknede alınacaktır. (Tavuk, Makarna, Salata ve garnitüler, )

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli:  Antalya veya Adrasan Otelleri

 

5.Gün. (Antalya Kaleiçi – Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı)

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dünyada ki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’a doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz ( Ekstra ). Köprülü Kanyondan ayrılıyor, Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Antalya Havalimanı’na geliyoruz 20:20‘ de İstanbul Yeni Havalimanı’na gerçekleşecek uçağımız için biniş işlemlerimizi tamamlıyor, bir başka TEKNİKTUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Rafting; Nova Rafting; Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğle Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Ekstra Rafting Turu ücretine dahil olarak asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve şeklinde alınacaktır. Rafting turuna katılmayacak misafirlerimiz yemeklerini ekstra olarak alabilirler.

Akşam yemeği: Antalya Kaleiçi’nde serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

 NOT !!! ARAÇ İÇERİSİNDE OTURMA PLANINDA KESİNLİKLE KOLTUK GARANTİSİ VERİLMEMEKTEDİR. KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR. TUR TARİHİ YAKLAŞTIKÇA FİYAT ARTAR.

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım 

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 4 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Kekova Tekne turu,

Milli Park Giriş ücretleri

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,

12 Adalar Tekne turu

Adrasan Tekne Turu

TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - KALKAN - BATIK ŞEHİR - OLYMPOS SAHİLİ - ANTALYA - KALEİÇİ - KÖPRÜLÜ KANYON

Geceleme: 4 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
8500.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

 
© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp