KURBAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME KUŞADASI BODRUM DİDİM TURU

2 GECE KONAKLAMALI
16.06.2024
2 GECE
konaklama YARIM PANSİYON
fiyat
8.000,00 TL'den itibaren

KURBAN BAYRAMI ÖZEL

ÇEŞME KUŞADASI BODRUM DİDİM TURU 

3 GECE 4 GÜN

TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT


1.Gün. (Gece Yolculuğu)

 

* 18:00 Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte Karşısı
* 19:00 Çorlu Orion Avm Önü
* 20:00 Çerkezköy Kipa Avm Önü
* 20:15 Kapaklı File Market Önü

 

Değerli konuklarımız; yukarıda belirtilen saatlerde kalkış noktamızdan katılan misafirlerimiz ile birlikte Ege’nin eşsiz güzelliklerine ve tarihine tanıklık etmek üzere yolculuğumuz başlıyoruz.

 

2.Gün. (Alaçatı – Çeşme – Seferihisar – Aydın)

 

Değerli konuklarımız, sabah saatlerinde yol üzerinde yapacağımız ekstra kahvaltının ardından rotamızı tarihi taş evlerinin yanı sıra; yel değirmenleriyle, renkli dar sokaklarıyla meşhur Alaçatı’ya çeviriyoruz. Alaçatı’da yel değirmenlerinin orada çekineceğimiz grup fotoğrafının ardından vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz bu eşsiz dar sokaklarda yürüyüş yapabilir. Ardından rotamızı Ege’nin incisi diyebileceğimiz tarihiyle, doğasıyla ayrı bir güzelliğe sahip olan Çeşme’ye çeviriyoruz. 1508’lerde İkinci Beyazıt döneminde yapılmış olan Çeşme Kalesi’ni gezdikten sonra 19. Yüzyıla tarihlenen Aziz Haralambos Kilisesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Çeşme’de vereceğimiz serbest zamanın ardından sonra rotamızı Ege’nin en çok bilinen plajlarından olan Ilıca Plajı’na çevireceğiz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından Türkiye’nin ilk yavaş şehri unvanına sahip olan Seferihisar’a doğru hareket edeceğiz. Seferihisar’ın şirin mahallesi olan tarihin her döneminde ufacık bir balıkçı köyü olan Sığacık’ın kale içi dar sokaklarında yürüyeceğiz. Burada geçireceğimiz zamanın ardından Aydın’da bulunan otelimize geçeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kahvaltı: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği: Alaçatı’da Kumru olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama: Aydın Otelleri Vb.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

 

3.Gün.(Bodrum – Ekstra Bodrum Tekne Turu)

 

Değerli Konuklarımız, Ege Deniz’ine dökülen, Büyük Menderes Nehri’nin taşıdığı alüvyonlar ile oluşan Bafa Gölü’nü panoramik olarak görüyor ve Bodrum’a ulaşıyoruz. Sizlere tüm gün Bodrum’da serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimizle EKSTRA Bodrum tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ege’nin masmavi koylarında ve plajlarında vereceğimiz yüzme molaları ile tüm gün denizin tadını çıkarıyoruz.  Yaklaşık olarak 17.00 – 17.30 arasın da yat limanına dönüyor. Tur aracımızla buluşuyor ve konaklama otelimize geçiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Ekstra Bodrum Tekne Turu: Bağla Koyu, Deve Plajı, Akvaryum Koyu (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

 

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Bodrum Teknede Öğle Yemeği: Ekstra turun dahilinde teknede alınacaktır. (Tavuk yada balık yanında garnitür olarak salata ve makarna ile servis edilir.)

Konaklama:  Aydın Otelleri Vb.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

 

4.Gün.(Didim Altınkum – Apollon Tapınağı – Kuşadası – Şirince)

 

Değerli konularımız; sabah otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından rotamızı antik çağın en iyi korunmuş tapınakları arasında sayılan, İon tarzında yapılmış dünyanın en büyük üçüncü tapınağı sayılan Apollon Tapınağı’na çevireceğiz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde tapınağı gezdikten sonra Didim’de yüzme molası vermek üzere plaja doğru hareket ediyoruz. Yüzme molamızı tamamlıyor Kuşadası’na hareket ediyoruz. Kuşadası’nda sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrasında Şirince’ye doğru yola çıkıyoruz. Tarihi Şirince Sokak’larında yapacağımız turumuzun sonunda, meşhur Şirince şaraplarının tadına bakma fırsatı buluyoruz. Ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyor, bir başka Coral Travel organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge Restoranlarında alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği tur ücretine dahil değildir.

Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Araçlar ile Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları genel şartlarda yer almaktadır.)                                           

Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,              

Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,

Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği,                        

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

Su ikramı,

1618 sayılı kanun gereği zorunlu seyahat sigortası,    

Profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm öğle yemekleri,

Tüm yemeklerde alınan içecekler,

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen tüm çevre gezileri,

Müze ören yeri giriş ücretleri,                                                            

Bodrum Tekne Turu

TUR REZERVASYONU

8.000,00 TL'den itibaren
Bu Turu Paylaş:
Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen Her türlü sorunuzu, fikrinizi ve düşüncenizi bizimle paylaşın.

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

info@tekniktur.com

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

 
Whatsapp Whatsapp