SELANİK KAVALA THASSOS ADASI TURU

1 GECE KONAKLAMALI
2.08.2024
1 GECE
konaklama ODA KAHVALTI
fiyat
90,00 €'den itibaren

Yunanistan Selanik – Kavala – Thassos Adası Turu

Lüks Otobüsler İle Ulaşım
1 Gece
Selanik Konaklama1. Gün Cuma Akşamı: İstanbul – Tekirdağ - Keşan – Kavala

Gezimizin ilk günü 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 22.30 Mecidiyeköy İstikbal Önü, 23.00 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi, 00:30 Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte Önü hareketle Malkara – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Kavala’ya varışımızı gerçekleştiriyoruz.

 

2. Gün  Cumartesi: Kavala – Selanik

Kavala`ya varışımızın ardından sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyesinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve  heykelinin görülmesinin ardından devam eden yolculukla Selanik varışı ile panoramik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin extra düzenleyeceği Yunan Tavernası Turuna katılma imkanı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(50 EURO)

 

3. Gün Pazar: Selanik – Keramoti – Thassos Adası – Dedeağaç – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Keramoti’ye hareket. Varışımız sonrası Keramoti’de tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleneccek olan Thassos Adası turuna katılabilirler.(35 EURO) Gemi ile Thassos adasına varışımız sonrası adanın en ünlü plajlarından La Scala Beach’de  deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. 17:00’de Plajdan hareket ile Keramotiye Gemi ile geri dönüşümüzü sağlıyoruz. Keramoti’den hareket ile Türk bölgesi olan İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından misafilerimizi aldığımız noktalara bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks otobüsleri ile ulaşım hizmetleri

Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri

3*-4* Otelde  oda - kahvaltı konaklama

Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Araç içi su ikramı

Şehir vergileri

Gümrük vergileri

Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar 

İlk gün sabah kahvaltısı

Öğle ve akşam yemekleri. 

Schegen Vizesi

Yurtdışı çıkış harcı

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

TUR REZERVASYONU

SELANİK KONAKLAMALI
Gezilecek Yerler:

SELANİK KAVALA THASSOS ADASI

Tarih Seçiniz

90,00 €'den itibaren
Bu Turu Paylaş:
Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen Her türlü sorunuzu, fikrinizi ve düşüncenizi bizimle paylaşın.

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

info@tekniktur.com

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

 
Whatsapp Whatsapp