LİKYA TURU

3 GECE 4 GÜN

Arkadaşlarınızla Paylaşın

CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL

LİKYA TURU

28 - 31 EKİM 2021

SADECE 859 TL

ÜSTELİK TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 12 TAKSİTBilgilendirme:
 
Tekirdağ’dan çıkışın hemen ertesi günü yukarıda belirtilen Dalyan tekne turu gerçekleştirilecektir. Bu nedenle misafirlerimize kolaylık olması açısından bu tekne turunda kullanılacak deniz kıyafetlerinin, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarının, güneş yağı vb. malzemelerin ayrı bir küçük çanta içinde, kolaylıkla kullanabilmek için seyahat sırasında yanlarına alınmasını tavsiye ederiz.  

 

1.Gün. Tekirdağ - Çorlu – Fethiye

* 20:00 Tekirdağ Valilik Önü
* 21:00 Çorlu Orion Avm Önü
* 22:00 Çerkezköy Kipa Avm Önü
* 22:30 Silivri Kipa Avm Yanı

Değerli Konuklarımız;

Yukarıda belirtilen kalkış noktasından katılan misafirlerimizle birlikte, rehberimizin ön bilgi niteliğindeki anlatımları eşliğinde Dalyan’a gece yolculuğu başlıyoruz.

2.Gün. Dalyan Sandal Turu – İz Tuzu Plajı – Dalyan ( Kaunos ) Kaya Mezarları

Değerli Konuklarımız;

Yol üzerinden alacağımız ekstra kahvaltımızın ardından dünyaca meşhur Dalyan Deltası’na ulaşacağız. Köyceğiz Gölü’nden gelen tatlı suyun geniş bir labirent delta oluşturduğu Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz sandallarla romantik bir yolculuğa başlayacağız. Yaklaşık 45 dakika sonra teknemiz nesli tükenme tehlikesi altında olan Caretta – Caretta cinsi büyük deniz kaplumbağalarının ülkemizdeki ana yumurtlama alanlarından birisi olan İztuzu Plajı’na ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yeterli serbest zamanda siz misafirlerimiz dilerseniz deniz tarafı plajdan dilerseniz tatlı – tuzlu suyun birleştiği sakin göl alanından denize girebilirsiniz. Serbest zamanın bitimi ardından bizleri bekleyen piyade tipi sandalımızla dönüşe geçeceğiz ama ünlü kaya mezar yapılarına olabildiğince yaklaşarak dönüş yolumuzda hem fotoğraf çekeceğiz hem de rehberimizin verdiği bilgileri dinleyeceğiz. Programımızın bitimi sonrası otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Serbest / Geliş yolu sırasında tesiste alınacaktır ( ekstra ).

Öğle Yemeği: Dalyan Restoran – Menü fiyatları geçerlidir.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( çorba, ana yemek, salata, tatlı veya meyve )

Konaklama: Aymes Otel – Yunus Otel – Nazar Garden Otel – Rosary Beach Otel 

3.Gün. ( Ölüdeniz Tekne Turu Ekstra – Serbest Zaman )

Ekstra Yamaç Paraşütü: Dileyen misafirlerimiz bugün tur programını da kaçırmayacak şekilde Babadağ’dan tandem (profesyonel bir pilot ile birlikte) yamaç paraşütü yapabilirler. Babadağ’da bulunan ve atlayışa en müsait olan pistin seçilmesi sonrası bir pilot ile beraber yapılan uçuş ortalama 30 dakika civarında sürer ve aynı gün tur teknemizin de hareket ettiği Belcekız Plajı’na inilerek sonlandırılır. Fiyat ve saat ile ilgili detaylar konusunda tur başlangıcında tur rehberinize danışarak bilgi edinebilirsiniz (ekstra). Bölgenin yoğunluğu nedeniyle, talebiniz durumunda rehberinize tur başlangıcında haber vermeniz gerekmektedir.

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tüm gün deniz ve kültür ile dolu bir gün geçirmek için otelimizden hareket edeceğiz. Yaptığımız kısa yolculuk sonrası Yüzlerce ev ve kamu yapısının olduğu terkedilmiş bir yerleşim olan Kayaköy’e geliyoruz. Mübadelenin tüm olumsuzluklarını hissedeceğimiz gezimiz ardından Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Tüm gün sürecek serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz’de dileyen misafirlerimiz Belcekız plajlarında denize girebilir.

Ekstra: Tüm gün sürecek olan tekne turumuz için teknemizle Belcekız Plajı’ndan hareket edeceğiz. Hava şartları ve dalganın durumuna göre ilk durağımız Kelebekler Vadisi olacaktır. Kelebekler Vadisi koyumuzun ardından Bakir bir koy olan Darboğaz hem kıyıdan hem derinden yüzme olanağı veren muhteşem ve tertemiz bir denize sahip ve öğlen yemeğimizde güzel manzara eşliğinde burada alıyoruz. Sonraki durağımız ise Nicholas ( Gemiler ) Adası kıyısında vereceğimiz yüzme molası ile devam ediyoruz. Sıcak havanın tüm ağırlığını alacak buz gibi tatlı su kaynaklarının deniz içine karıştığı Soğuksu Koyu, Ölüdeniz Lagün’de son yüzme molamızı veriyoruz. Ardından otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra Ölüdeniz Tekne Turu: Mavi  Mağara, Kelebekler  Vadisi, Akvaryum  Koyu, St.Nicholas  Adası, Deve Plajı ve  Soğuk  Su Koyu

Tekneler;

Ölüdeniz; 120 kişilik 45 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ölüdeniz Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır ( Ekstra ). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Alabalık Izgara, Soslu Makarna, Salata  

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama: Aymes Otel – Yunus Otel – Nazar Garden Otel – Rosary Beach Otel

4.Gün. ( Saklıkent Kanyonu – Yakapark Doğa Alanı )

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otel lobisinde rehberimiz ile buluşuyor ve ülkemizin en ünlü kanyonlarından birisi olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında 14 derecelik su kaynağı ve muhteşem doğasıyla, öğlen yemeğimizi de alacağımız Yakapark’ta verilen yeterli serbest zamanda dinlenebilir, tatlı su şelalelerine girebilir, alabalık sevebilirsiniz. Yakapark’ta alacağımız öğle yemeğimizin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Akşam Yemeği: Bu akşam yol üzerinden ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: Bu akşam konaklama yoktur.

Not: Turumuz bir sonraki gün sabaha karşı geri dönmektedir.

 

Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler

Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 2 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Dalyan Tekne turu,

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler (Müze Kart,)

Ölüdeniz Tekne Turu

Jeep Safari


Tur AdıÇıkış Tarihi - Dönüş Tarihiİki Kişilik Odada Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave Yatak7-12.99 Yaş2-6.99 Yaş  
Likya Turu 3 Gece 4 Gün (Tekirdağ Hareketli) STANDART ODA  28.10.2021  31.10.2021 859TL 1000TL 820TL 600TL 400TL  

TUR GENEL TANIMI

CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL LİKYA TURU
Gezilecek Yerler:

FETHİYE - DALYAN - ÖLÜDENİZ - SAKLIKENT - YAKAPARK -

Geceleme: 2 GECE KONAKLAMA
Konaklama: YARIM PANSİYON
859.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

 
© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp