OTOBÜSLÜ EGE AKDENİZ TURU

4 TEKNE TURU DAHİL

Arkadaşlarınızla Paylaşın

EGE AKDENİZ TURU
7 GÜN 5 GECE KONAKLAMALI
4 TEKNE TURU DAHİL!!! 

TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 12 TAKSİT 

Bilgilendirme: Çıkışın hemen ertesi günü yukarıda belirtilen Bodrum Tekne turu ile gerçekleştirilecektir. Bu nedenle misafirlerimize kolaylık olması açısından bu tekne turunda kullanılacak deniz kıyafetlerinin, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarının, güneş yağı vb. malzemelerin ayrı bir küçük çanta içinde, kolaylıkla kullanabilmek için seyahat sırasında yanlarına alınmasını tavsiye ederiz. 

1.Gün. ( Bodrum’a Hareket )

* 19:00 Tekirdağ Valilik Önü
* 20:00 Çorlu Orion Avm Önü
* 22:00 Çerkezköy Kipa Avm Önü

Değerli Konuklarımız; yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte İstanbul İstikametinden Selçuk’a gece yolculuğu yapıyoruz.

2.Gün. ( Bodrum Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, Selçuk üzerinden Ege Deniz’ine dökülen Büyük Menderes Nehri’nin taşıdığı alüvyonlar ile oluşan Bafa Gölüne doğru hareket ediyoruz. Bafa Gölü kenarında sabah kahvaltı için mola veriyoruz. Ekstra alacağımız sabah kahvaltımızın ardından rehberimizden Beş Parmak Dağlarının hikâyesini dinleyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Tekne turuna katılıyoruz. Bodrumun birbirinden güzel koylarında tüm gün vereceğimiz yüzme molaları ile eğlenceli bir gün bizleri beliyor. Yaklaşık 17.00’a kadar sürecek olan tekne turumuzun sonunda aracımız ile buluşuyor ve konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği

Bodrum Tekne Turu:Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

Kahvaltı: Yol üzeri dinlenme tesisinde verilen molada alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

Bodrum Teknede öğle yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.) Tur Ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: 3*** Milas Otelleri (Milashan Otel & Eldehan Otel & Siler Otel Vb.)

3.Gün. ( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu (Ekstra) – Marmaris )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Milas  - Yatağan üzerinden Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar Geçidini geçiyor, güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Gökova tekne turumuza katılıyoruz. Tüm gün tekne turumuzun ardından Akyaka merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Akyaka’dan ayrılıyor otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Akşam yemeğimizi alıyoruz. 

Gökova Tekne Turu: Çınar Adası, Turnalı Gelibolu Adası, İncekum, Kandilli, Akvaryum Koyu, Sedir Adası, Lacivert Koy, İngiliz Limanı, Akbük

Tekne Detayları: 60 - 100 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

(Ekstra) Azmak Tekne Turu : 15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir. Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: 3*** Muğla Otelleri (Muğla Otel & Tuna Otel & Petek Otel & İzzethan Otel)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir. 

4. Gün. ( Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz Gölü – İztuzu Plajı – Göcek Yat Limanı – Ölüdeniz )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Marmaris’ten ayrılıyor Dalyan’a hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü’nü geçiyor ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyoruz. Kanal güzergâhımızda Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve rehberimizin anlatımlarının ardında fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Nehrin kenarında vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Göcek’e hareket ediyoruz. Çevreyi gezebilmeniz için burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Göcek’ten ayrılıp Fethiye’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Katrancı koyunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Fethiye’ye ulaşıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Dalyan Restoran ( Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze) Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

5. Gün. ( Ekstra 12 Adalar Tekne Turu & Ekstra Jeep Safari )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olan turlarımıza katılabilirler.

1.Ekstra ( 12 Adalar Tekne Turu )

Fethiye marinaya gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyor, Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız’ın eşi benzeri olmayan koylarında yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuzda Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda demir atıp, yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

2.Ekstra ( Jeep Safari Turu )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuza katılıyoruz. ilk olarak Tlos Antik Kenti gezimiz ile başlıyoruz. Çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri yakından görüyor ve öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Yakapark’a geçiyor Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hakim olduğu bölgede yemek yerken yeni sezon için enerji topluyoruz. Yakapark gezimizin ardından son durağımız olan Saklıkent’e geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz. 

Jeep Safari Öğle Yemeği: Yakapark Tavuk şiş - Balık ve Açık Büfe Meze 

Değerli konuklarımız; ekstra turlarımız ardından konaklama otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında Hisarönü barlar sokağına gidiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: 3*** Fethiye Otelleri(Aymes Otel, Malahit Otel, Daisy Garden Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

6.Gün. ( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Üçağız – Kekova Tekne Turu – Demre ) 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip, yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Kekova Tekne turuna katılıyoruz. Tekne turumuzun ardından Rehberimiz ile buluşuyor ve Kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları üzerinden Kemeri görerek Antalya’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata ) Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: 3*** Antalya Otelleri(Antroyal Otel, Latanya Palm Otel, Çevik Palace Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir. 

7.Gün. ( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Düden şelalesine hareket ediyoruz. Şelale de vereceğimiz serbest zaman da çaylarımızı yudumluyor, Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. Köprülü kanyondan ayrılıyor, Afyon – Kütahya – Bursa – İstanbul üzerinden dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş ( seçmeli ), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve, Rafting Ücretine Dâhildir.)

Rafting; Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

Değerli Konuklarımız, gece ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyoruz. Bir başka TeknikTur organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.


Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler

Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Bodrum Tekne turu,

Gökova Tekne turu,

Dalyan Tekne turu,

Kekova Tekne turu,

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler (Müze Kart,)

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler,

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler 

Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım, 

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği, 

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası, 

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

4 Adet Tekne Turu Ücretleri,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler, 

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar, 

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar, 

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler (Müze Kart,) 

TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

Bodrum - Akyaka – Gökova– Azmak Çayı – Marmaris - Dalyan - Köyceğiz Gölü – İztuzu Plajı – Göcek Yat Limanı – Ölüdeniz - Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Üçağız – Demre - Düden Şelalesi - Antalya

Geceleme: 5 GECE
5000.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

 
© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp