BOZCAADA TURU

GÜNÜBİRLİK

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK
Geceleme: GÜNÜBİRLİK
Konaklama: GÜNÜBİRLİK
199.00 TL'den itibaren
Tarih Seçiniz
 

GÜNÜBİRLİK
BOZCAADA TURU

SADECE 199 TL


Turumuz  gece 01:00’da  Eski Kız Meslek durağından 01:30‘da Tekirdağ sahil durağından  hareketle başlar. Araç İçi ikramlar  eşliğinde Tekirdağ, Keşan,Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Geyikli’ ye varıyoruz. Dileyenler Feribotu beklerken geyikli sahilde çay kahve içebilirler. Buradan feribota binip Antik dönemde İsmi Tenodos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya varışımızın ardından Ada’nın merkezinde toplanıp rehberimiz eşliğinde Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini geziyoruz. Alışveriş ve gezi için vereceğimiz serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimiz zaman Ayazma plajında denize girebilirler. (Not: Turumuzun bugününde de yüzme molası olacağı için plaj çantalarımızı yanımıza almayı unutmayalım.)
 Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından alabilirler. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyecek olduğu noktada buluşup feribota biniyoruz ve tekrar Geyikli İskelesine doğru hareket ederek Bozcaada destinasyonumuzu tamamlıyoruz. ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak farklı rotalardaki  TEKNİKTUR  programlarında  görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

NOT :  DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ … DÜNYA GENELİNDE YAŞANAN PANDEMİ SÜRECİNDE NORMALLEŞME ADIMLARI ATILMAYA BAŞLANMIŞTIR. BU SÜREÇ İÇERİSİNDE İSTİSNASIZ TÜM TURLARIMIZDA ;
* ARAÇLARIMIZIN İÇERİSİNDE KORUYUCU MASKE , EL DEZENFEKTANI , KOLONYA VE KAPALI AMBALAJLI SU İKRAMINDA BULUNULACAKTIR.
* ARAÇLARIMIZDA KOLTUK SAYISININ YARISI YOLCU KAPASİTELİ MİSAFİR KABUL EDEREK 1+1 OTURMA DÜZENİ İLE YOLCULUK EDİLECEKTİR.
* MİSAFİRLERİMİZİN SAĞLIĞI BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR. TÜM PERSONELİMİZ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLMİŞ , KONAKLAMA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ OTEL VE DİNLEME TESİSLERİ TURİZM BAKANLIĞIMIZIN ONAYINI ALMIŞTIR.
* TURLARIMIZDA KULLANDIĞIMIZ ULAŞIM ARAÇLARIMIZ PROGRAM DÖNÜŞÜNDE PERİYODİK OLARAK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR.

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 *Gidiş-dönüş ulaşım

 *Araç İçi İkramlar (Soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)

 *Çevre Gezileri

 *Turizm Bakanlığı'ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR 

*Müze Ören Yeri  Giriş Ücretleri
*Tüm Özel Harcamalar

 

 

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

Çorlu Şube

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

Tekirdağ Merkez

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri