DOĞU AKDENİZ VE İÇ ANADOLU TURU

4 GECE 3 GÜN 2 GECE OTEL KONAKLAMALI ADANA-TARSUS-MERSİN-KAYSERİ-KAPADOKYA-HACI BEKTAŞ

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

USTASINDAN !!! AYRI AYRI ARAMAYIN HEPSİ BİR YERDE
Gezilecek Yerler:

ADANA-TARSUS-MERSİN-KAYSERİ-KAPADOKYA-HACI BEKTAŞ

Geceleme: 2 GECE KONAKLAMA YARIM PANSIYON
-'den itibaren
Tarih Seçiniz
 

                                               USTASINDAN !!!

                                                 AYRI AYRI ARAMAYIN HEPSİ BİR YERDE

             DOĞU AKDENİZ VE İÇ ANADOLU TURU                
                  
ADANA-TARSUS-MERSİN-KAYSERİ-KAPADOKYA-HACI BEKTAŞ

                                               4 GECE 3 GÜN

1.Gün 20 Kasım 2019 Çarşamba ÇORLU/ADANA: Turumuz 17:00 Tekirdağ Valilik Önü 17:00 Çerkezköy belediye Önü  18:00 Çolru Eski Kız Meslek Durağı hareketle başlar.

2.Gün 21 Kasım 2019 Perşembe ADANA/TARSUS/MERSİN : Araç içi ikramlar eşliğinde İstanbul-Sakarya-Ankara-Aksaray istikametini takiben yolda vereceğimiz molalar ile birlikte yaklaşık 13 saat sürecek olan keyifli yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Doğu Akdeniz in başkenti muhteşem lezzetlerin ana merkezi Adana’ya ulaşıyoruz. Şehre varışımızın ardından görülecek yerler arasında . Türkiye’nin en büyük camisi Sabancı merkez Cami, Tarihi Taş Köprü, Ulu Cami, Türkiye’nin en uzun saat Kulesi bulunuyor.Tabi ki Adana’ya gelipte yapılması gereken Kebap, Şalgam, Bici Bici gibi yöresel lezzetleri tadına bakmayı unutmuyoruz. Nefis bir öğle yemeği ziyafetinden sonra yönümüzü Tarsus’ a çeviriyoruz. Tarsus şehrine varışımızın ardından Hristiyanlarca kutsal 2. Kilise St. Paul Kilise Müzesi, St. Paul Kuyusu, Dünya'nın ilk kanalizasyonlu Tarsus Roma Antik Yolu, Tarsus evleri, Eshab- ı keyf (yedi uyurlar), Nusret Mayın Gemisi ve Kleopatra Kapısı’nın görülecek yerler arasındadır. Daha sonra aracımıza geçerek konaklama yapacağımız Mersin şehrine ilerliyor panoramik merkez turu sonrasında akşam yemeği ve konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.

3.Gün 22 Kasım 2019 Cuma MERSİN/KAYSERİ:Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından . Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuk ile  Anadolunun göbeğinde tarihi dokusunu korumuş büyük bir ticaret ve sanayi şehri olan Kayseri’ye ulaşıyoruz. Aracımızla yapacağımız panoramik şehir turu sonrasında meşhur Kayseri mantısının tadına bakma imkanı buluyoruz. Şehri doya doya gezerken görülecek yerler arasında görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi , Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvay-i Milliye binası olarak kullanılan Saat Kulesi gibi  tarihi eserler bulunmaktadır. Zengin ve hareketli sokaklarında bulunan Pastırmacılar Çarşısı‘nda alış veriş yapma imkanı bulduktan sonra akşam yemeği alacağımız ve konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.

4. Gün 23 Kasım 2019 Cumartesi KAYSERİ/KAPADOKYA/ HACI BEKTAŞ/TEKİRDAĞ: Sabah otelimizden alacağımız kahvaltı sonrasında yaklaşık 1  saatlik yolculukla dünyanın 5. Harikası olan peri bacalarıyla ünlü Kapadokya bölgesine ulaşıyoruz. Tamamını gezmenin günler süreceği bölgede kısıtlı zamanımızın yeteceği kadar ana alterlerini siz değerli misafirlerimize sunmaya çalışacağız .Bu süre zarfında göreceğimiz noktalar arasında Paşa bağları , Dervent, Uç Hisar Kalesi , O ağacın altı ,Üç Güzeller gibi konumlar bulunuyor.Kalan zamanlarda bölgeye has yöresel kabak çekirdeği alışverişi onyx taş alışverişi yapılabilir.Bölgeden ayrılmadan önce yöreye has bir restorant da çömlek kebabı tatma imkanı buluyor ve bölgeden ayrılıyoruz. Dönüş yolumuzun üzerinde bulunan Hacı Bektaş ı Veli Dergahını da ziyaret ederek programımızı tamamlıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Tekniktur programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Lüks Araç İle Ulaşım

*Rehberlik Hizmeti

* 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltı+ Akşam Yemeği)

*Araç İçi İkramlar

* Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Tüm Özel Harcamalar

İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

6-11.99 Yaş

0-5.99 Yaş

          699 TL

950 TL

2 YETİŞKİN YANINDA

580 TL

2 YETİŞKİN YANINDA

450 TL

 

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

Çorlu Şube

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

Tekirdağ Merkez

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri