VARNA NESSEBAR BALÇIK TURU

1 GECE KONAKLAMALI

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

1 GECE KONAKLAMALI
Gezilecek Yerler:

VARNA NESSEBAR BALÇIK

-'den itibaren
Tarih Seçiniz
 

03-05 MAYIS 2019

RELAX VARNA-NESSEBAR-BALÇIK TURU

03 Mayıs 2019 1.Gün : Turumuz gece saat 23.59 Tekirdağ Valilik Önü ,01:00 Çorlu Eski Kızmeslek Önünden hareketle başlar.

04 Mayıs 2019 2.Gün:Kırklareli Dereköy sınır kapısından geçişle ,yaklaşık 9 saat sürecek yolculuk sonrasında Bulgaristan’ın en güzel şehri Varna’ya ulaşıyoruz.Varna’da kısa bir kahvaltı molası verdikten sonra Balçık’a hareket ediyoruz. Bu gezimizde Romen Kraliçesi'nin yazlık evini ve botanik parkı gezme fırsatı bulacağız. Laleler, sümbüller, menekşeler, tertemiz bir ırmak, sincaplar, kamplumbağalar ve bin bir çeşit ağaç cennete gelmiş hissi yaşamanıza neden olacak.Balçık turumuzdan sonra Varna şehir merkezine dönüyor ,Varna şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.
Panoramik şehir turumuzda; Varna merkez katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı, Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor.Tamamlanan programımız sonrasında konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Otantik Bulgar Gecesi Gezisi'ne katılabilir. (Ekstra)

05 Mayıs 2019 3. Gün: Sabah otelde alacağımız geç kahvaltı sonrasında ,otelimizden ayrılarak Nessebar yarımadasına gidiyoruz. 3000 yıllık tarihi ve bozulmamış tarihi dokusu ile Bulgaristan'ın Karadeniz sahilinde gözde bir tatil beldesidir. Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi yarımada da Safranbolu tarzında evleri ve Bizans döneminden kalma kilise ve müzelerin yanı sıra plajları, balık restoranları ve renkli eğlence hayatı ile şirin liman şehrini keşfetme fırsatı buluyoruz.Doyasıya keyfini çıkardığımız Nessebar’da öğle yemeğimizide alarak Burgas Metro alışveriş merkezine gidiyor ,ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka TeknikTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*1 Gece Konaklama

*Rehberlik Hizmeti

*Araç içi İkramlar

*Zorunlu Yurtdışı Seyahat Sigortası

*Lüks Araçlar İle Ulaşım

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Tüm Özel Harcamalar

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

Çorlu Şube

+90 282 651 59 00

+90 543 651 59 00

corlu@tekniktur.com

Tekirdağ Merkez

+90 282 263 53 59

+90 531 375 69 06

info@tekniktur.com

© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri