Hakkımızda

Teknik Tur Turizm Seyahat Acenteliği, Birgün Turizm Organizasyon Ltd. Şti Kuruluşudur.

TEKNİKTUR, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği olan TURSAB' a A8010 numaralı A grubu Seyahat Acentesi Belgesi ile üyedir. Tüm dünya ülkelerine Vize İşlemleri, Yurt içi ve dışı tur ve tatil organizasyonları, Havalimanı Transferleri, Yurtiçi ve dışı Kültür Turları yapar.

Yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, Uçak bileti satışı, Vize Hizmetleri, incoming ve outgoing, TEKNİKTUR'un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır.

TRAKYA BÖLGESİNDE VFS VE KONSOLOSLUK İLE AKREDİTE ÇALIŞARAK SHENGEN VİZE İŞLEMLERİ YAPMAKTADIR.

Tekniktur; Coral Travel'in Yetkili Acentesidir.


Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir...


TEKNİKTUR ailesi olarak doğru, tutarlı ve inanılır olmak ilkesiyle, rakiplerimizle değil geleceğimizle yarışarak yola çıktık. Zaman mefhumu gözetmeden ve her yıla bir ödül koyarak çalıştık.

TEKNİKTUR 2013 yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. TEKNİKTUR olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları,  incoming, satış ofislerimiz, satış temsilcilerimiz ve yetkili vize acentelerimizin yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak www.tekniktur.com aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.


Misyonumuz
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Temel İlkelerimiz
İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır.

TeknikTur = Kaliteli İşler, Gülümseyen Yüzler....

www.tekniktur.com
www.birguntravel.com
www.corluvizemerkezi.com
www.tekirdagvizemerkezi.com

© 2018 Teknik Tur
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri